Search
Close this search box.

LUX* Grand Baie

Luksusowy hotel na Mauritiusie LUX* Grand Baie został zbudowany w miejscu poprzedniego ośrodka Merville Beach. Trzygwiazdkowy hotel Merville Beach, po swojej 50-letniej historii, został całkowicie zburzony w 2019, by zrobić przestrzeń dla LUX* Grand Baie. Jednym z największych atutów jest to, że hotel znajduje się na północy wyspy, zaledwie niecałe półtorej godziny jazdy od międzynarodowego lotniska. To najlepsza opcja na luksusowe wakacje na Mauritiusie dla par i grupy znajomych, którzy szukają niezapomnianych wrażeń w najlepszym wydaniu.

Ekskluzywny, butikowy hotel na Mauritiusie LUX* Grand Baie, w porównaniu do innych hoteli na wyspie, został wzbogacony o innowacyjny koncept BISOU, który docenią miłośnicy nocnego życia i wypoczynku w stylu leisure. BISOU to miejsce tylko dla dorosłych gości znajdujące się na dachu hotelu, a w jego skład wchodzą fenomenalny basen bez krawędzi, restauracja i bar, a także słoneczne cabanas, z których można zachwycać się niezwykłymi zachodami słońca. BISOU otoczone jest bogatą roślinnością tropikalną, które dodatkowo dodaje wrażenia bycia w raju.

Poza konceptem BISOU warto także zwrócić uwagę na niezwykły styl, w jakim urządzono hotel – nowoczesne wnętrza to dzieło doskonałych projektantów, którzy harmonijnie połączyli naturę z elegancją i sztuką. Doskonała lokalizacja hotelu przy jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie kusi niezapomnianym widokiem na turkusową lagunę w sercu Grand Baie – kosmopolitycznego miasta tętniącego życiem, zarówno za dnia, jak i w nocy, pełnego kawiarni i doskonałych restauracji oraz lokalnego rękodzieła.

Mimo, że ekskluzywny hotel Lux* Grand Baie na Mauritiusie to najlepsze miejsce dla miłośników rozrywki i romantycznych par, to nie zabraknie tu także atrakcji dla rodzin z dziećmi. Hotel przygotował ciekawe programy dla młodszych gości. Najmłodszym dedykowany jest kids club PLAY, gdzie mogą oni rozwijać kreatywność, wiedzę i umiejętności manualne. Przygotowano im takie zajęcia, jak na przykład sadzenie warzyw w hotelowym ogródku, zajęcia rękodzielnicze, ciekawe zabawy, joga dla juniorów, laboratorium lodów czy zawody pływackie. Dla starszych zaś dedykowane są takie zajęcia jak windsurfing, rower wodny, kajak, gimnastyka wodna, mini żagle, snorkeling, wiosłowanie na stojąco, wycieczka łodzią, nurkowanie, łowienie ryb czy kitesurfing. Rodziny z dziećmi mogą wybrać się na ekskluzywne wycieczki szyte na miarę, na których poznają najciekawsze atrakcje Mauritiusu.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę