Search
Close this search box.

Lux* Saint Gilles

Ekskluzywny hotel LUX* Saint Gilles położony jest na zachodnim wybrzeżu wulkanicznej wyspy Reunion. Zbudowany został tuż nad brzegiem najpiękniejszej plaży na wyspie, którą otaczają błękitne wody Oceanu Indyjskiego. Jeśli marzycie o prawdziwie egzotycznych wakacjach z rodziną, to trafiliście na doskonałe miejsce.

Ukryte wśród pięknych tropikalnych ogrodów pokoje i apartamenty w stylu kreolskim znajdują się w cieniu palm kokosowych i egzotycznych drzew. Każdy pokój i apartament w tym luksusowym hotelu na Reunion został zaprojektowany z ogromną dbałością o szczegóły, by móc połączyć to, co najlepsze w kolonialnej, ponadczasowej elegancji z prawdziwym wyspiarskim duchem. Mieszanka ta widoczna jest w każdym miejscu w hotelu, a najbardziej spostrzegawczy obserwatorzy zauważą fakt, że dominującym kolorem jest błękit – ma on się kojarzyć z wyspiarskim życiem, wszechobecnym spokojem i oczywiście – z Matką Naturą.

Reunion jest znana z niesamowitych wodospadów w Salazie oraz majestatycznego wulkanu Piton de la Fournaise. Miłośnicy kultury mogą poznać lokalne dziedzictwo w muzeum Musée de Villéle lub odwiedzić uroczy kościół Notre Dame des Laves. Osoby lubujące się w wyzwaniach mogą spróbować canyoningu (ekstremalnego spływu w kanionie) lub podążyć za speleologiem i poznać tunele lawowe powstałe po erupcji w 2010 r. W czasie luksusowych wakacji można również wybrać się na wycieczkę na Mauritius, tym samym poznając kulturę obu wysp. Po powrocie na gości będą czekać wyborne dania, w tym złowione w danym dniu ryby, serwowane w restauracji przy plaży.

Wycieczki na Reunion, a przy tym wizyta w hotelu to doskonała opcja na spędzenie aktywnych wakacji nie tylko z przyjaciółmi, ale z całą rodziną. Nieodkryty wciąż Reunion zachwyca spektakularną przyrodą i przyciąga niezwykłą magią. Może ją celebrować kiedy tylko zechcecie, gdyż luksusowy LUX* Saint Gilles oferuje nieskończoną ilość aktywności, w tym wycieczki na obiekty z listy dziedzictwa UNESCO, niezapomniane wycieczki helikopterem, warsztaty wykwintnej lokalnej kuchni, degustacje rumu czy wyprawy na wulkan.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę