Search
Close this search box.

Alphonse Island

Hotel jest usytuowany na wschodnim wybrzeżu prywatnej koralowej wysepki Alphonse. Ma ona kształt trójkąta o bokach długości 1,2 km. Stanowi część archipelagu Wysp Zewnętrznych i położona jest 400 km na południowy zachód (około godziny lotu) od stolicy wyspy Mahé.

To najlepsze miejsce na luksusowe wakacje na prywatnej wyspie, gdyż na Alphonse Island goście znajdą przede wszystkim zachwycający podwodny świat w chronionej turkusowej lagunie, wiele gatunków ptaków, oryginalne tropikalne rośliny i malowniczą plantację kokosów. Alphonse Island często porównywana jest z Malediwami, jednak seszelski raj charakteryzuje się tym, że jest bardziej naturalny, bardziej dziki niż jego malediwski sąsiad, a także oferuje większą liczbę atrakcji. Przez cały rok można tu np. obserwować żółwie wodne i lądowe, manty oraz delfiny.

Butikowy hotel na Seszelach Alphonse Island harmonijnie łączy wyspiarską egzotykę, luksusowy styl kolonialny, nowoczesne udogodnienia i sprawną obsługę. Do dyspozycji gości jest 27 przestronnych apartamentów, bungalowów i willi z werandami oraz pięknymi ogrodami. Największa willa ma aż 600 mkw.!

To idealne miejsce na romantyczne wakacje dla dwojga na prywatnej wyspie. Luksusowy hotel Alphonse Island na Seszelach sprawi, że Wasze wczasy w egzotyce będą niezapomniane!

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę