Search
Close this search box.

Fregate Island – spektakularne otwarcie po całkowitej renowacji już w 2024 roku

Położony na prywatnej wyspie kompleks ekskluzywnych willi Fregate Island harmonijnie wtapia się w okoliczną naturę i oferuje dostęp do lazurowego oceanu oraz możliwość zobaczenia rzadkich gatunków zwierząt w rezerwacie. Wille posiadają przestronne tarasy i prywatne baseny bez krawędzi. Goście w Fregate Island mogą liczyć na kamerdynerów, którzy zapewnią wszelkie oczekiwane usługi, w tym np. imprezy na plaży, nocne safari, posiłki na prywatnej plaży itd. W centrum kompleksu znajduje się Fregate House – komfortowa strefa, na którą składają się m.in. 2 baseny, bar na plaży, butik i biblioteka. Jest tam również elegancka restauracja, w której przygotowuje się posiłki z produktów hodowanych w ogrodach i uprawach hydroponicznych.

Goście w Fregate Island mogą delektować się potrawami gdziekolwiek na wyspie, równocześnie ciesząc się tropikalnym otoczeniem. Na wyspie jest 7 wspaniałych plaż, a każda jest inna ‒ np. przy jednej woda jest zawsze spokojna z powodu pobliskiej rafy koralowej, inna jest doskonała do uprawiania snorkellingu, a jeszcze inną zamieszkują żółwie olbrzymie. Można z nich uczynić w pełni prywatne strefy po użyciu znaku „Plaża zajęta”. Hotel Fregate Island posiada własną przystań, centrum nurkowe i jachtklub. W związku z tym goście mogą poznać bogate życie podwodne oraz wybrać się na wycieczki łodziami na pobliskie wyspy.

W trakcie luksusowych rejsów warto spróbować łowienia głębokomorskiego, jako że możliwe jest schwytanie serioli lub marlina pasiastego. Podczas spacerów można spotkać żółwie morskie oraz żółwie olbrzymie. Warto poświęcić czas na oglądanie ptaków ‒ wyspę zamieszkuje ponad 100 różnych gatunków. W kompleksie jest również klub dla dzieci Castaway Kids’ Club, który przygotowuje różne atrakcje, ale pozwala również najmłodszym doświadczyć piękna okolicy. W Rock Spa, mieszczącym się w budynku z drzewa tekowego, który znajduje się na szczycie granitowego wzgórza, goście mogą odpocząć podczas sesji jogi lub rytuałów wellness, spoglądając zarazem na bujną zieleń i korony drzew lasu deszczowego.

Hotel i wille na prywatnej wyspie Fregate Island na Seszelach to świetny wybór zarówno na wakacje z rodziną, jak i romantyczne podróże poślubne.

Na wyspie Fregate podróżni znajdą szeroki wybór wycieczek i zajęć fakultatywnych, jak np: rejsy jachtem po oceanie, połowy wielkiej ryby czy też wycieczki na inne seszelskie wyspy, jak na przykład La Digue czy Praslin.

Lokalizacja:

wyspa Fregate, 15 min lotu lub 1,5 godz. rejsu z głównej wyspy Mahé.

Zakwaterowanie:

16 willi: Private Pool Villa, Private Pool Twin Villa, Banyan Hill Estate.

Restauracje i bary:

restauracja, bar na plaży.

Udogodnienia:

2 baseny, butik, biblioteka, kapliczka, klub dla dzieci, posiłki w wybranych miejscach, muzeum morskiej flory i fauny, lokalne wycieczki, organizacja wesel.

Sport i rekreacja:

żeglarstwo, snorkelling, nurkowanie, surfing, kajakarstwo, narty wodne, połowy dużych okazów ryb, łowienie głębokomorskie, joga, siłownia, piesze wędrówki, obserwacja zwierząt.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę