Search
Close this search box.

Anantara MAIA Seychelles Villas

Romantyczne wakacje na Seszelach

Anantara Maia Seychelles Villas położony jest na wyspie Mahe na Seszelach i jest jednym z hoteli w butikowym stylu na Oceanie Indyjskim. To cudowne miejsce na romantyczne, luksusowe wczasy i niezwykłe wakacje z dala od tłumów. Oddalony jest tylko pół godziny autem od międzynarodowego lotniska, a jego położenie nad samym brzegiem Oceanu Indyjskiego sprawia, że nie chce się z niego wyjeżdżać. Każda z 30 pięknych willi o powierzchni 250 m2 wyposażona jest w basen i wspaniałe widoki.

Wycieczki dla rodzin dziećmi i par na Seszleach

Hotel Anantara Maia Seychelles Villas to sanktuarium dla duszy i ciała, idealne miejsce dla wszystkich poszukujących idealnego, rajskiego odpoczynku w tropikach. Polecany jest szczególnie dla miłośników wędrówek i wycieczek, a także dla par i rodzin z dziećmi, które odnajdą się tu dzięki dużej ilości atrakcji i rozrywek dla każdego. Wspaniałe wille zachwycają umiejętnym połączeniem tropików ze stylem rustykalnym. Daje to cudowne poczucie bycia w raju, co docenią szczególnie wszyscy ci goście, którzy pragną uciec od zgiełku miasta. Przepiękne ogrody, niebiańskie plaże, bujna roślinność wokół i bezkresny ocean to – wraz ze spokojem wyspy – ucieleśnienie marzeń o raju.

Regeneracja dla duszy, ciała i podniebienia

Luksusowy Anantara Maia Seychelles Villas to idealne miejsce do spędzenia wakacji dla poszukujących kojących masaży i zabiegów spa, dzięki doskonale wyposażonym centrum odnowy. Pobyt w ekskluzywnym Anantara Maia Seychelles Villas na Seszelach to nie tylko regeneracja duszy i ciała, to także uczta dla podniebienia, której doświadczą Państwo w eleganckiej restauracji.

Można zamówić 90-minutowy masaż na świeżym powietrzu w świetle księżyca, popłynąć na desce z wiosłem na bezludną wyspę Thérèse lub odwiedzić butik z winami, w którym można skosztować ponad 300 wyśmienitych odmian. W rezerwacie przyrody Aride Bird Sanctuary miłośnicy ptaków mogą zobaczyć 18 lokalnych gatunków. Luksusowy resort oferuje wypoczynek przy plaży o długości 500 m, która od grudnia do marca, to jest w okresie godowym, jest odwiedzana przez żółwie szylkretowe. Nurkowie mogą skorzystać z oferty centrum nurkowego posiadającego certyfikat PADI. Podczas ekspedycji w różne miejsca będzie można obserwować np. barakudy, hiszpańskie tancerki, wargacze garbogłowe i Gymnosarda unicolor.

Ślub na plaży w Seszelach i miesiąc miodowy

Hotel Anantara MAIA na Mahe to jeden z najpiękniejszych i najbardziej luksusowych hoteli, zarówno na Seszelach, jak i w całym basenie Oceanu Indyjskiego. To świetne miejsce, aby wziąć ślub na plaży. a potem delektować się miesiącem miodowym. Wakacje w Anantara MAIA to gwarancja perfekcyjnych wakacji i przepięknych wczasów na Seszelach.

Lokalizacja:

wyspa Mahé, ok. 25 min jazdy z portu lotniczego Seszele.

Zakwaterowanie:

30 luksusowych willi w 3 kategoriach.

Restauracje i bary:

restauracja i bar

Udogodnienia:

basen, możliwości organizacji prywatnych posiłków.

Sport i rekreacja:

medytacja, joga, qi gong, centrum fitnessu, spacery po ogrodach, kajaki i kanadyjki, snorkelling, standup paddleboarding, surfowanie, nurkowanie, wędkowanie, piesze wędrówki, luksusowe rejsy.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę