Search
Close this search box.

Kobieca Strefa – Wyprawy, które zmieniają życie!

Witaj,

Dziękuję, że chcesz nam zaufać w organizacji tego wspaniałego wyjazdu.
Podróże to jedna z najpiękniejszych rzeczy, którą możemy sobie podarować – świat jest tak cudownie różnorodny. Każdy może go odbierać na swój własny sposób. Ja pragnę Cię zaprosić do odkrywania świata autentycznego, niezadeptanego przez tłumy turystów i w luksusowej odsłonie.
Świat czeka na Ciebie z otwartymi ramionami, pełen kolorów, smaków i różnorodności. Pozwól się zachwycić, pozwól nam zabrać siebie w najciekawszą z podróży Twojego życia! Przy wsparciu najlepszych specjalistek z zespołu CARTER® Luxury Travel, pragnę zarazić Cię pasją do odkrywania świata!

Chcę Ci pokazać, że prawdziwy luksus to nie tylko elegancko urządzone apartamenty pełne nowoczesnej technologii – ale to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, unikalna atmosfera, miejsca znane tylko nielicznym i doświadczenia, ciekawe opowieści przy lampce doskonałego trunku pod gwieździstym sklepieniem i w niezwykle wygodnych warunkach…

Niniejszy dział dedykujemy najwspanialszym podróżnikom – kobietom. To seria autorskich wyjazdów stworzonych przez kobiety, specjalnie dla nich. Każda propozycja została opracowana z najwyższą starannością na podstawie naszych osobistych podróży i wizyt, by mieć pewność, że proponujemy miejsca wyjątkowe. To wyjazdy, które są idealną okazją, żeby odpocząć. Od pracy, od potrzeby kontroli, od dzieci, od obowiązków, od pędzącej codzienności. To czas na zwolnienie tempa, głęboki oddech, nawiązanie nowych więzi, poznanie swoich historii, wspólną radość i śmiech. Moim celem nie jest przygotowanie kolejnego niesamowitego wyjazdu i kolejnej doskonałej wycieczki. To nasza firma zapewnia swoim Klientom każdego dnia, od ponad 16 lat.

Strefa Kobiet to spełnienie moich marzeń, to nie tylko projekty wyjątkowych podróży, a bardziej chęć podzielenia się z Wami najpiękniejszym, czego sama doświadczyłam i wypraw, które osobiście odbyłam. To sen o przygodzie i odkrywaniu niezwykłych, ale też często nieznanych miejsc w całkowicie bezpieczny sposób, tylko dla Was. Dla Kobiet. Odkrywczyń i podróżniczek.

Zapraszam Cię – podaruj sobie luksus czasu tylko dla siebie i wyrusz z nami w wyjątkową podróż.

Diana Carter, Prezes Zarządu CARTER® Luxury Travel

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę