Search
Close this search box.

Morukuru Family, RPA

Morukuru Family to idealne miejsce dla rodzin, zwłaszcza pragnących przeżyć wspaniałą przygodę. Hotel oferuje mnóstwo udogodnień i atrakcji dla najmłodszych gości, dzięki czemu dzieci będą mogły ciekawie spędzić czas.

Morukuru Family oferuje dzieciom wiele nietuzinkowych zajęć dostosowanych do ich wieku i możliwości. Organizowane są tu spacery po buszu, zajęcia edukacyjne dotyczące gatunków morskich oraz zabawy na świeżym powietrzu. Dopełnieniem są gry planszowe oraz warsztaty pieczenia ciast i scrapbookingu, czyli tworzenia albumów i kartek okolicznościowych. Po przyjeździe do hotelu każde dziecko otrzymuje własny plecak Morukuru Kids pełen ciekawych gadżetów (należą do nich m.in. karty edukacyjne oraz książki z rozmaitymi zadaniami). Warto dodać, że obiekt dysponuje siecią Wi-Fi, DVD z kolekcją filmów dla dzieci, konsolą PlayStation oraz stanowiskami komputerowymi.

Jedną z największych atrakcji Morukuru Family są ekskluzywne wyprawy safari w rezerwacie przyrody Madikwe Game Reserve, podczas których dzieci mają niepowtarzalną okazję do obserwowania ptaków i dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Istnieje możliwość wykonywania zdjęć zgodnie ze wskazówkami strażników leśnych. Każda wycieczka wpływa korzystnie na rozwój jej uczestników i budzi w nich pasje związane z matką naturą.

Rodzice wypoczywający w Morukuru Family mogą liczyć na fachową pomoc w opiece nad swoimi pociechami. O ich komfort i bezpieczeństwo dba wykwalifikowany personel, mający doskonałe podejście do dzieci. Podczas gdy maluchy spędzają czas na beztroskiej zabawie, rodzice mogą oddać się błogiemu relaksowi. Warto dodać, że hotel uwzględnia osobiste preferencje żywieniowe najmłodszych gości, oferując im odrębnie przygotowane menu. Istnieje również możliwość dostosowania łóżek do ich potrzeb i upodobań. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego gościa, Morukuru Family stanowi wymarzone miejsce na luksusowe, rodzinne wakacje.

Pełny opis hotelu

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę