Search
Close this search box.
hotel dla dzieci meksyk

Najlepsze hotele dla rodzin z dziećmi na Riwierze Majów

Leć do Meksyku bez testów PCR i bez kwarantanny po przylocie!

Niewątpliwie wakacje w Meksyku cieszą się wielką popularnością wśród zagranicznych turystów. Kto z Was nie marzy o piaszczystej, białej jak mąka plaży nad Morzem Karaibskim i chwili relaksu w cieniu rozłożystej palmy? Dźwięk fal rozbijających się o słoneczne wybrzeże Riwiery Majów będą wymarzonym dopełnieniem tych rajskich wakacji. Jeśli wybieracie się tam na wakacje z dziećmi to mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów na najlepsze hotele dla rodzin z dziećmi.

All-Fun Inclusive® i parki rozrywki

Hotel Xcaret Mexico 5* to więcej niż tylko nowoczesny resort położony na Riwierze Majów w Meksyku. Miejsce to perfekcyjnie współgra z naturą. Dżungla, jaskinie i rzeki są głównym składnikiem tej ekskluzywnej scenerii. Miejsce jest idealne nie tylko dla rodzin z dziećmi, lecz także dla poszukiwaczy atrakcji. Pakiet All-Fun Inclusive® oprócz różnorodnych restauracji i barów, oferuje również dostęp do wszystkich parków rozrywki i wycieczek z grupy Xcaret. Do najpopularniejszych należą wycieczki do Chichen Itza i starożytnego miasta założonego przez Majów. W związku z tym Xcaret Park to najlepszy park rozrywki na Riwierze Majów. Wasze dzieci będą miały tam niezłą frajdę! Atrakcje w Xcaret Park są dostosowane do różnych grup wiekowych uczestników. Ponadto z hotelu do parku kursuje wodna taksówka przez cały dzień. Na terenie parku znajdziecie tyrolkę tzw. zip line, będzie mogli zanurkować pośród rafy koralowej, udać się na spływ podziemną rzeką i wiele więcej.

hotel xcaret meksyk

Hotel Hard Rock z pakietem all-inclusive

Hard Rock Hotel Riviera Maya 5* to kolejne miejsce na naszej liście pt. „najlepsze hotele dla rodzin z dziećmi w Cancun”. Wspaniałe tropikalne widoki, prywatna plaża i doskonałe miejsca do snorkelingu. Dla Waszej rodziny polecamy 2-pokojowy apartament Rock Star z widokiem na morze z personalnym asystentem. Wczasy w Meksyku nie mogłyby się udać bez szerokiego uśmiechu na twarzach Waszych pociech! W związku z tym atrakcje w hotelu Hard Rock Was nie zawiodą. Podaruj dzieciom własny kawałek raju dzięki Hard Rock Roxity Kids Club ™. Mnóstwo zabaw, gier i rozrywki, a w tym samym czasie Wy możecie się zrelaksować. Aby Wasze rodzinne wakacje w Cancun były najlepsze to koniecznie skorzystajcie z hotelowego parku wodnego all inclusive – Rockaway Bay Riviera Maya.

hotele dla rodzin z dziećmi w cancun

Hotel Fairmont Mayakoba

Hotel Fairmont Mayakoba 5* położony jest przy malowniczej plaży w Playa del Carmen. Możecie zatrzymać się w prywatnej rezydencji pośród bujnej zieleni lasu tropikalnego lub w luksusowym apartamencie Casita przy plaży. Z prywatnego basenu bez krawędzi będziecie mieć najlepszy widok na Morze Karaibskie! Z pewnością to świetny hotel dla rodzin z dziećmi. Dlaczego? Atrakcje w hotelu Fairmont Mayakoba nie mają końca. Szczególnie polecamy rodzinny rejs katamaranem, paddle boarding, kajaki, zabawy na plaży lub uczestnictwo w ciekawych zajęciach w hotelowym klubie dla dzieci.

wakacje w cancun

Kiedy jak nie teraz będzie lepsza pora na wakacje w ciepłych krajach?

Po więcej szczegółów dotyczących najlepszych hoteli dla rodzin z dziećmi na Riwierze Majów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: travel@carter.eu.

 

Autor: biuro podróży CARTER®