Search
Close this search box.

Ekskluzywne wczasy w najlepszych willach w Dominikanie

Rodzinne wakacje w Dominikanie

Wiosna wpada do domu przez okna, a w głowie planujecie już najbliższe wakacje 2021? Zastanawiacie się, dokąd pojechać, pomimo tego, że kierunki są mocno ograniczone? Mamy dla Was propozycję: czy pomyśleliście więc, dlaczego by nie spędzić tegorocznych wakacji na Karaibach? I to jeszcze w dodatku na najpiękniejszych karaibskich wyspach! Przekonujemy? Udajcie się więc do rajskiej Dominikany! Republika Dominikany to jeden z najbardziej zróżnicowanych geograficznie krajów na Karaibach. Zachwyca wspaniałymi górskimi krajobrazami, cudownymi, niebiańskimi plażami, wspaniałą atmosferą i historyczną architekturą kolonialną. Jeśli planujecie zatrzymać się w najlepszych hoteli na Karaibach, pragniemy Wam przedstawić alternatywną opcję zakwaterowania. Poznajcie zatem najlepsze wille w Dominikanie w najbardziej luksusowych hotelach!

1. Amanera

Nie przesadzimy, jeśli powiemy, że marka AMAN należy do światowej piątki najbardziej ekskluzywnych marek hotelowych na świecie. Amanera, czyli nasz dominikański hotel nr 1, oferuje wyłącznie 25 luksusowych willi, z których większość wyposażona jest w prywatne baseny. Wszystkie wille znajdują się na północnym wybrzeżu Dominikany obok plaży Playa Grande i kuszą wspaniałym widokiem na Morze Karaibskie z 18-metrowego klifu. Ekskluzywny hotel Aman posiada prywatne pole golfowe, zaprojektowane przez słynnego architekta Roberta Trenta Jonesa oraz kojące zmysły spa.

Najlepsze wille na Domikanie, Aman wczasy w dominikanie

2. Eden Roc Cap Cana

Ekskluzywny hotel Eden Roc znajduje się w Cap Cana, najbardziej ekskluzywnej miejscowości nadmorskiej w kraju. Ta enklawa turystyki luksusowej Dominikany jest domem dla dziewiczych plaż, wysokich klifów i bogatych lasów tropikalnych. Tutaj także znajduje się najlepsze pole golfowe w Dominikanie. Każda z czterech willi z prywatnym basenem wychodzi na ocean i na Eden Roc Beach Club, czyli prywatną plażę tego luksusowego hotelu z certyfikatem Błękitnej Flagi. Wille zaprojektowane zostały z myślą o intymności i niezwykłych przeżyciach.

Eden Roc Cap Cana Dominikane, luksusowe wakacje na Dominikanie

3. Casa de Campo Resort & Villas

W ofercie tego jednego z najbardziej luksusowych hoteli na Karaibach nie mogłyby się nie znaleźć najlepsze wille w Dominikanie. Casa de Campo Resort & Villas to zdobywca wielu prestiżowych nagród, posiada dostęp do 3 wspaniałych pól golfowych, uznanych przez prestiżowy magazyn GOLF. Jest to także jedno z najlepszych miejsc na świecie na wakacje ze znajomymi. Wszystkie z 35 willi mają prywatny basen, niektóre również balkon, a każda z nich cieszy się prywatnością i intymnością. Część willi położona jest tuż przy jednym z trzech pól golfowych, inne wychodzą na wybrzeże Karaibów lub rzekę Chavón. Wszystkie wille w Casa de Campo cechują się przestronnością i niepowtarzalnym, nowoczesnym wystrojem połączonym z tropikalnymi detalami.

Casa de Campo dominikana, najlepsze wille na dominikanie, luksusowe hotele na dominikanie

4. ÀNI, A Private Resort

Na czwartym miejscu w naszym subiektywnym zestawieniu mieści się ekskluzywny hotel ÀNI. Od momentu jego otwarcia w La Romana prawie 50 lat temu jako pierwszego ośrodka wypoczynkowego na Dominikanie, Casa de Campo Resort & Villas jest ulubionym miejscem na luksusowe wakacje dla wymagających gości i celebrytów z całego świata. Znane jako najlepszy ośrodek golfowy, ma dostęp do 3 prestiżowych pól golfowych, wśród których jedno z nich jest nr 1 na Karaibach. Położony na prywatnym półwyspie, luksusowy hotel oferuje spektakularne wille z basenami w luksusowych wnętrzach. Ekskluzywne wille w tym są hotelu są wręcz idealne na wakacje ze znajomymi lub rodziną. Wszystkie z nich położone są tuż nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego, na klifie, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok.

Ani Villas wille w Dominikanie

5. Tortuga Bay Puntacana Resort & Club

Mimo, że luksusowy hotel Tortuga Bay Puntacana Resort & Club znalazł się na piątym miejscu, to najlepsze wille w Dominikanie pod względem lokalizacji znajdują się właśnie tutaj. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jako jedyny ze wszystkich powyższych hoteli posiada 13 butikowych willi tuż przy plaży. Ich piękne wnętrza charakteryzują się iście karaibskim stylem. Ich ogromną zaletą są wspaniałe widoki na pola golfowe La Cana lub krystalicznie czyste, błękitne wody Karaibów.

Tortuga Bay wczasy w dominikanie

Autor: Biuro Podróży CARTER®