Search
Close this search box.

Biuro Podróży CARTER – szukasz pracy jako sprzedawca lub specjalista ds. social mediów? Poznaj oferty pracy w biurze podróży CARTER i dołącz do naszego Zespołu!

Luksusowe Biuro Podróży CARTER® zajmuje się przygotowywaniem i realizacją wysokiej klasy wyjazdów zagranicznych, zarówno prywatnych jak i służbowych. Wszystkie wycieczki i wakacje organizowane przez CARTER® są 'szyte na miarę’ pod gusta i oczekiwania Klienta jak i odpowiadające mu, indywidualne terminy wyjazdów. Wysyłamy naszych klientów tylko do najlepszych hoteli  na całym świecie i do wyjątkowych miejsc w egzotycznych lokalizacjach.

Flagowymi produktami wiodącego organizatora luksusowych wycieczek są między innymi: przejazdy luksusowymi pociągami Orient-Expressu (Europa i Azja), najdroższym pociągiem świata Pride of Africa w Afryce, ekskluzywne wyprawy samochodami marki Ferrari po Europie, kursy bolidami F1 i F2, wynajem jachtów i eleganckich willi, pakiety na prestiżowe imprezy sportowe, śluby za granicą i podróże poślubne na rajskie wyspy. Butikowe i prestiżowe biuro podróży CARTER®  zajmuje się tworzeniem programów 'szytych na miarę’ już od 2003 roku.

Nasza specjalność:

Luksusowe wycieczki, ekskluzywne wczasy, indywidualne wycieczki objazdowe, egzotyczne podróże „szyte na miarę’ na 7 kontynentów, luksusowe rejsy SILVERSEA i BELMOND i najdroższe pociągi świata. Indywidualnie przygotowane egzotycznych wyjazdy i wycieczki safari do Afryki, Azji i Ameryki Południowej, najlepsze hotele świata i najpiękniejsze plaże na rajskich wyspach.

Firma istnieje 20 lat na rynku, jesteśmy pionierem oraz największym i najbardziej znaczącym operatorem turystyki luksusowej w Polsce.