Search
Close this search box.

Porto Zante Villas & Spa, Grecja

Rodzinne wakacje w Grecji

Porto Zante Villas & Spa to jedno z najbardziej przyjaznych rodzinom miejsc w Grecji. Dużym atutem hotelu jest bogata oferta zajęć dla najmłodszych, niepowtarzalna atmosfera oraz luksus w najlepszym wydaniu. Obiekt, dzięki szerokiej gamie atrakcji dla osób w każdym wieku, stanowi idealne miejsce na spędzenie rodzinnych wakacji.

Hotel w Grecji na wakacje z dziećmi

Jedną z największych atrakcji hotelu jest cieszący się dużą popularnością wśród najmłodszych gości Kid’s Club. Dzięki niezliczonej ilości zabawek i gier dla różnych grup wiekowych uchodzi on za prawdziwy raj dla miłośników zabaw. Dzieci mają do dyspozycji m.in. piłkarzyki, gry planszowe oraz stoły do rysowania. Wykwalifikowany personel chętnie organizuje ciekawe zajęcia i aktywności rozwijające wyobraźnię. Na uwagę zasługuje również Kid’s Corner, czyli kolorowy plac zabaw, na którym dzieci mogą spędzić wiele godzin pod opieką hotelowych animatorów. Dopełnieniem jest restauracja serwująca smaczne i zróżnicowane posiłki.

W Porto Zante Villas & Spa panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych sportów. Fani aktywnego wypoczynku mogą spróbować swoich sił w nurkowaniu i snorkelingu, jeździe konnej oraz tenisie. W obiekcie dostępny jest również basen oraz wodne gadżety, które znaleźć można na prywatnej hotelowej plaży.

Porto Zante Villas & Spa oferuje także specjalnie przygotowane wycieczki, organizowane z myślą o rodzinach z dziećmi. Oferta obejmuje m.in. rejsy na piękną Kefalonię, Wyspę Żółwi oraz słynną plażę Navagio. Możliwa jest również wizyta w starożytnej Olimpii, podczas której dzieci będą miały niepowtarzalną okazję do poznania fascynującej historii Grecji. Miłośnicy wodnego szaleństwa świetnie odnajdą się w pobliskim parku wodnym.

Goście Porto Zante Villas & Spa mają do dyspozycji szereg praktycznych udogodnień, w tym specjalne akcesoria dla dzieci, wózki i łóżeczka dziecięce, odpowiednio urządzone są też wille i pokoje. Co więcej, rodzice mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu w opiece nad swoimi pociechami.

Pełny opis hotelu

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę