Search
Close this search box.
hacjenda w la mancha

Hiszpańska posiadłość w La Mancha z własnym pasem startowym dla prywatnych samolotów

Chcesz doświadczyć afrykańskiego klimatu na południu Europy? A jednocześnie na hasło luksusowa willa w Hiszpanii zaczynasz pakować walizki?

W samym sercu Półwyspu Iberyjskiego znajduje się niezwykle ciekawy region La Mancha. Znany jest miłośnikom literatury z powieści  Don Kichot z la Manczy, którego autorem jest Miguel de Cervantes. Ten niezadeptany przez turystów region to prawdziwa perła na szlaku ekoturystyki w Hiszpanii. Przede wszystkim La Mancha to jeden z najbardziej suchych obszarów, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że słowo ma-ansha w języku arabskim oznacza po prostu brak wody. W związku z tym region słynie z produkcji wina i uprawy oliwek.

Luksusowa willa w Hiszpanii – La Nava del Barranco

La Nava del Barranco to hacjenda z iście hiszpańską duszą, która zajmuje obszar aż 7 hektarów! Nowa definicja luksusowej willi w Hiszpanii, która łączy komfort prywatnego domu (14 pokoi) z nienaganną obsługą hotelu światowej klasy. Dla wszystkich tych, którzy poszukują niezapomnianych przeżyć w gronie rodziny i przyjaciół powinni odwiedzić to miejsce. To nie tylko prywatna obsługa i szef kuchni na Waszą wyłączność, lecz także barman, pokojówka i profesjonalna opieka dla dzieci zadbają o Wasz komfort podczas pobytu. Ponadto willa ma swój basen bez krawędzi, basen dla dzieci, kino, siłownie oraz spa. Specjalnie wydzielona strefa, w której możecie zjeść śniadanie z widokiem na okolicę będzie przyjemnym początkiem nowego dnia.

luksusowa willa w hiszpanii

Wycieczki na safari w Europie, czyli na styku równin z iberyjskimi górami

Zastanawialiście się kiedyś czy można pojechać na safari w Europie? Zwiedzanie regionu La Mancha w jeepie z napędem 4×4 lub podczas konnej przejażdżki to okazja do obcowania z przyrodą i zamieszkującymi tam zwierzętami. Przede wszystkim jelenie, barany, króliki, bażanty i przy odrobienie szczęścia – nieuchwytny ryś iberyjski.

La Nava del Barranco to plan idealny na wakacje w luksusowej willi położonej w samym sercu Hiszpanii.

wycieczki na safari w europie

La Mancha i najpopularniejsze atrakcje

Wycieczki szyte na miarę to nasza specjalność, a dzięki indywidualnemu podejściu personelu willi jesteśmy w stanie zorganizować Wam najlepsze atrakcje w tej części Hiszpanii. Od pokazów flamenco i wyśmienitych lunchów na łonie natury, po prywatne przeloty balonem nad La Mancha. Na siedmiu hektarach posiadłości pogracie w rzutki, postrzelacie z łuku oraz zagracie w golfa. Półwysep Iberyjski słynie również z wyśmienitej kuchni, o czym przekonacie się w trakcie prywatnych pokazów, a chętni mogą poznać tajniki hiszpańskiej kuchni podczas lekcji gotowania.

la mancha atrakcje

Prywatnym odrzutowcem do Hiszpanii

Hiszpańska hacjenda to nie tylko 7000 hektarów, ale i posiadłość mająca swój własny pas startowy dla prywatnych samolotów i helikopterów! Przelot prywatnym odrzutowcem to idealna opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie oszczędność czasu podczas podróży. Dodatkową zaletą jest dotarcie do pożądanego miejsca bezpośrednio, oszczędzając czas na transfer między lotniskiem, a willą.

prywatnym odrzutowcem do hiszpanii

Jeśli marzą Wam się prawdziwe hiszpańskie wakacje, które rozpoczniecie w wielkim stylu – na pokładzie prywatnego odrzutowca to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: travel@carter.eu.

 

Autor: biuro podróży CARTER®