Search
Close this search box.
najbezpieczniejsza linia lotnicza emirates

Dubaj z linią lotniczą Emirates – podróżowanie podczas pandemii

Dubaj jest bezsprzecznie mekką luksusu i największym miastem Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
W 2019 był 7. najczęściej odwiedzanym miastem na świecie.

Czy Dubaj jest gotowy na turystów?

Miasto jest w 100% gotowe na przyjęcie zagranicznych turystów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dubaj dla wielu jest miastem, które nigdy nie zasypia oferując odwiedzającym dostęp do pięknych plaż, światowej sławy sklepów oraz najlepszych restauracji. Podobnie do hoteli, a w naszym portfolio znajdziecie najlepsze hotele w Dubaju. W rezultacie podróż do Emiratów Arabskich staje się bardziej komfortowa.
Ze względów bezpieczeństwa wszyscy pasażerowie przybywający do Dubaju zobowiązani są do wykonania testu PCR do czterech dni przed datą podróży.
Noszenie maski w miejscach publicznych w Dubaju jest obowiązkowe przez cały czas, w tym podczas lotów liniami Emirates. Maskę można zdjąć podczas pobytu w restauracji lub kawiarni. Utrzymywanie dystansu społecznego jest wymagane w całym mieście, a wszystkie aktywności sportowe z nowymi regułami zostały wznowione.

Emirates – najbezpieczniejsza linia lotnicza na świecie

Według Safe Travel Barometer linie Emirates są najbezpieczniejszą linią lotniczą na świecie biorąc pod uwagę obsługę podczas pandemii COVID-19.

Linia Emirates zwiększa limit bagażu i pasażer może zabrać dodatkowe 10 kilogramów bagażu! Podróżni mogą cieszyć się z ponad 4500 kanałów w ice – wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej Emirates, a także regionalnymi posiłkami i bezpłatnymi napojami.

Klienci Emirates mogą spokojnie podróżować dzięki elastycznym opcjom rezerwacji przewoźnika i nowo wprowadzonemu, ubezpieczeniu przed kosztami związanymi z COVID-19. Będą mu bezpłatnie podlegać podróżni, którzy kupią bilety linii Emirates od 1 grudnia 2020 r. włącznie. Ubezpieczenie Emirates obejmuje wydatki związane z COVID-19 oraz kwarantanną, a także ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków podczas podróży, na wypadek utraty rzeczy osobistych czy zakłóceń podróży spowodowanych nieoczekiwanym zaleceniami dotyczącymi przemieszczania się, czy związanych z zamknięciem przestrzeni powietrznej.

W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami na Sylwestra w Dubaju 2020/2021 !!

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu: travel@carter.eu.

Autor: Biuro Podróży CARTER®