Search
Close this search box.

Ksar Char-Bagh

Wielokrotnie nagradzany jako jeden z najlepszych hoteli na świecie i członek prestiżowej grupy Relais&Châteaux od 2005 roku, Ksar Char Bagh to raj, gdzie kultura i natura idą w parze. W tym magicznym miejscu przenikliwe zapachy ziół, drzew figowych i oliwnych nieustannie unoszą się w powietrzu, a ogrody wypełnione są delikatnym szmerem przepływającej wody. Każda oferowana przez ten luksusowy hotel Ksar Char-Bagh forma zakwaterowania posiada salon z kominkiem, komfortowe sypialnie z dużymi łóżkami, a także łazienki z prysznicem i marmurową wanną.

Niektóre apartamenty posiadają prywatny balkon lub ogród. Pozostałe udogodnienia to garderoby, klimatyzacja, telewizja satelitarna, odtwarzacze DVD, dostęp do Internetu i minibary. Ponadto, Large Harim Suite, The Tower oraz Apartment posiadają własne baseny. Utalentowany szef kuchni Aziz przygotowuje kreatywne, organiczne dania w restauracji Le Grand Salon. Hotel Ksar Char-Bagh posiada swój własny ogród, gdzie hodowane są rzadkie warzywa i aromatyczne zioła, a także wytwarza własną oliwę i dżemy. Każdego dnia w ogrodach lub na tarasie serwowane jest śniadanie, a lunch i kolacja podawane są przy basenie lub w jakimkolwiek innym miejscu, zależnie od nastroju gości. Majestatyczna łaźnia turecka z czerwonego marmuru oferuje wyjątkowe doświadczenie podczas orientalnych rytuałów, w otoczeniu świec i dźwięków arabskiej muzyki.

Lokalizacja:

mauretański pałac położony w oazie palmowej w odległości 10 min od mediny w Marrakeszu, ok. 15 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Menara.

Zakwaterowanie:

12 luksusowych apartamentów: VIP Floor, Large Harim-Suite, Ksar With Private Garden, Ksar With Private Terrace, Tower, Apartment, Large Harim Suite With Pool, Traditional Harim Suite.

Restauracje i bary:

restauracja Le Grand Salon.

Udogodnienia:

olśniewająca architektura i wystrój wnętrz zaprojektowany przez właścicieli, piękne ogrody, basen, konsjerż, usługi pralnicze, Oranżeria – szklany budynek o 7 metrach wysokości i powierzchni 487 m2, oferujący wypełnioną światłem przestrzeń do organizacji różnego rodzaju wydarzeń do 350 gości.

Sport i rekreacja:

siłownia, bilard.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę