Search
Close this search box.

The Brando

Wybitny aktor Marlon Brando powiedział kiedyś o Tetiaroi, że jej piękno jest wprost niemożliwe do opisania. Wyspa jest częścią atolu składającego się z kilku wysp otaczających krystalicznie czystą lagunę.

W rajskim otoczeniu znajduje się kompleks luksusowych willi z dostępem do białej, piaszczystej plaży obmywanej przez wody zamieszkiwane przez żółwie morskie, manty i przynajmniej 167 gatunków ryb. Gości zachęca się do snorkellingu w ogrodach koralowych lub pływania kajakami i na desce na lagunie. Na wyspie można również znaleźć liczne endemiczne gatunki roślin. Luksusowe wille zaprojektowano tak, by wtapiały się w niesamowite otoczenie.

Są wyposażone w prywatne baseny i przytulne pokoje dzienne. Hotel kładzie nacisk na ochronę dziewiczej przyrody i szanowanie polinezyjskiej kultury, dlatego można udać się na wycieczkę z przyrodnikiem, który podzieli się swoją wiedzą nt. flory i fauny. Zanurzenie się w kulturze regionu umożliwiają różnorodne zajęcia, w tym nauka tańca, gry na ukulele, pahu i toere, tkania lub gotowania.

W restauracjach można delektować się daniami przyrządzonymi zgodnie z lokalnymi tradycjami. Dostępne są jednak również potrawy klasycznej kuchni francuskiej, japońskiej teppanyaki oraz kuchni fusion, łączącej tradycje wschodnie z zachodnimi. Spa jest położone przy spokojnym stawie. Eksperci oferują wybór zabiegów znanych na całym świecie, jak i inspirowanych przekazywanymi z pokolenia na pokolenie technikamipolinezyjskimi.

prywatna wyspa Tetiaroa, 20 min lotu z Tahiti.

35 luksusowych willi: One Bedroom Villa, Two Bedroom Villa, Three Bedroom Villa.

3 restauracje i 2 bary: Beachcomber Café, Les Mutinés by Guy Martin, Nami teppanyaki, Te Manu Bar, Bob’s Bar.

basen bez krawędzi, ogrody ekologiczne, biblioteka, butiki, stacja przyrodnicza.

tenis, jazda na rowerze, snorkelling, nurkowanie, żeglowanie, paddle boarding, kajaki, obserwacja ptaków, łowienie głębokomorskie, zajęcia fitnessowe, lekcje tańców polinezyjskich, lokalnego tkactwa oraz barwienia i wiązania pareo, pokazy kuchni tahitańskiej.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę