Search
Close this search box.

Amanpuri Phuket

Luksusowy hotel Amanpuri Phuket zachwyca położeniem na plantacji kokosów w zachodniej części wyspy Phuket i oferuje niezapomniany widok na bezkres Morza Andamańskiego. Z pawilonów i willi jest zaledwie kilka kroków do białej, piaszczystej plaży i wielu atrakcji sportowych. Hotel Amanpuri Phuket zapewnia m.in. uprawianie paddleboardingu, snorkellingu i kajakarstwa, pływanie rowerami wodnymi Schillera. Można też wynająć łódź i żeglować, łowić na głębokim morzu lub nurkować. Entuzjastów nurkowania jednak najbardziej zainteresuje okazja odwiedzenia takich miejsc jak wyspy Racha i Khai Nok oraz Shark Point, gdzie można spotkać rekina leopardziego, ukwiały i mureny.

Poszukujący silnych wrażeń powinni popłynąć ok. 80 km na północ na wyspy Similan, które słyną z najpiękniejszych w regionie raf oraz bogactwa koralowców i ryb. Skaliste wybrzeże Phuket można podziwiać podczas wycieczek kajakami lub katamaranami. Warto również pożeglować na słynne wyspy Phi Phi z rajskimi plażami. Miłośnicy golfa mają do wyboru 5 światowej klasy pól, do których z hotelu łatwo się dostać. Na gości w Amanpuri Phuket czekają wyposażone w tarasy pawilony, które ze względu na położenie na zboczu mają piękne widoki. W niektórych są również baseny. W japońskiej restauracji można skosztować dań, które kultywują chronioną przez UNESCO tradycję przyrządzania potraw washoku (oznacza to, że są prawdziwymi dziełami sztuki). Spa oferuje cztery dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań programy wellness, które obejmują różne aspekty zdrowia (sprawność fizyczną, kontrolę wagi, oczyszczanie i samoświadomość).

Lokalizacja:

Phuket, 30 min jazdy z portu lotniczego Phuket.

Zakwaterowanie:

85 pawilonów i ekskluzywnych willi – Pavilion, Garden Pavilion, Partial Ocean Pavilion, Ocean Pavilion, Deluxe Ocean Pavilion, Premium Ocean Pavilion, Garden Pool Pavilion, Partial Ocean Pool Pavilion, Pool Pavilion – Two Bedrooms, Villa.

Restauracje i bary:

The Thai Restaurant, The Italian Restaurant, Nama, The Bar, The South American Lounge, The Beach Club, The Beach Terrace.

Udogodnienia:

27-metrowy basen główny, 20-metrowy basen sportowy, 10-metrowy basen dla dzieci; biblioteka, galeria, w której można kupić lokalne produkty, sala konferencyjna; organizacja najróżniejszych imprez.

Sport i rekreacja:

możliwość uprawiania sportów wodnych, kort tenisowy, siłownia, ćwiczenia jogi i medytacja, pola golfowe ok. 40 min jazdy z obiektu.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę