Search
Close this search box.

Four Seasons Tented Camp Golden Triangle

Hotel Four Seasons Tented Camp Golden Triangle umożliwia przeżycie niesamowitej przygody wśród oszałamiającej natury północnej Tajlandii, niedaleko granicy z Birmą i Laosem. Podczas luksusowych wakacji można odwiedzić słonie, spacerować po górskich szlakach, przemierzać lasy bambusowe i odpoczywać w świetnie wyposażonych namiotach. Słonie można zobaczyć w naturalnym otoczeniu, a gości zaprasza się do karmienia i kąpania tych pięknych zwierząt. Smakoszy zainteresuje możliwość zwiedzania okolicy wraz z szefem kuchni i przyrodnikiem.

Pozwoli to poznać lokalne rośliny wykorzystywane w celach kulinarnych i leczniczych. Miasto Chiang Rai jest znane z pięknych świątyń, m.in. słynnej białej świątyni. By zobaczyć nieokiełznaną, dziką przyrodę i malownicze pola ryżowe oraz poznać codzienność mieszkańców okolicy, warto udać się w luksusowy rejs po rzece. Namioty posiadają zewnętrzny taras, z którego można podziwiać zbocza gór pokryte tropikalną zielenią lub rzekę Ruak. Na tarasach są natomiast drewniane balie z gorącą wodą.

Namioty urządzono w eleganckim stylu przywołującym na myśl niegdysiejsze safari. Efekt potęguje wykorzystanie drewna, bambusa i skóry. Goście w Four Seasons Tented Camp Golden Triangle będą czuli się niczym członkowie XIX-wiecznej ekspedycji. W restauracji Nong Yao podaje się wyborne potrawy tajskie, birmańskie i laotańskie. Burma Bar to miejsce, gdzie można delektować się koktajlami, spoglądając na rzekę Ruak.

Piwniczka z winami zachwyca kolekcją roczników, którymi można delektować się podczas sesji lub prywatnych posiłków odpowiednio sparowanych ze szlachetnymi napojami. Spa usytuowano w odosobnionym miejscu w dżungli. Można tam odpocząć podczas relaksujących masaży kijami bambusowymi oraz zabiegów z wykorzystaniem olejków eterycznych z lokalnych ziół.

Lokalizacja:

niedaleko granicy między Tajlandią, Birmą i Laosem, ok. 70 km od centrum Chiang Rai i lotniska oraz 4 godz. jazdy z Chiang Mai.

Zakwaterowanie:

15 namiotów i 1 luksusowy lodge: Deluxe Tent, Superior Tent, Superior River-View Tent, Explorers’ Lodge.

Restauracje i bary:

restauracja i bar: Nong Yao, Burma Bar.

Udogodnienia:

basen przy rzece, piwniczka z winami, możliwość organizacji prywatnych posiłków, butik z lokalnym rękodziełem, Wi-Fi, usługi konsjerża.

Sport i rekreacja:

trekking, obserwacja zwierząt i dzikiej przyrody, rejsy po rzece, spacery z przewodnikiem, medytacja.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę