Search
Close this search box.

Kalesma Mykonos

Wyjątkowy hotel blisko lotniska na Mykonos

Kalesma to ekskluzywny resort znajdujący się na południowym zachodzie greckiej wyspy Mykonos, tylko 10 minut drogi samochodem z lotniska. Jeden z najnowszych hoteli na Mykonos to fantazyjna elegancja, niepoprawny luksus i duża doza oryginalności. Wszystko to połączone jest z gustownym wykorzystaniem naturalnych greckich materiałów, co daje poczucie harmonii z naturą. Hotel oferuje niepowtarzalny widok na Morze Egejskie oraz zachwycające wschody i zachody słońca. Wszystkie suity i wille posiadają prywatny taras i basen oraz tworzą prywatną, intymną idyllę. Hotel zaprojektowany został w minimalistycznym stylu w połączeniu ze skandynawskim, a dopełnieniem tego są drewniane elementy.

Wycieczka do Grecji z dziećmi

Wycieczki do Grecji charakteryzują się dużym wyborem hoteli, wszak jest to jeden z najchętniej odwiedzanych kierunków świata. Z tego też względu Kalesma dołożył wszelkich starań, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości i zapewnić gwarancję idealnych wakacji na Mykonos. Grecki kawałek raju na ziemi docenią w szczególności rodziny, dla których przewidziany jest tu szereg atrakcji, a także pary pragnące oderwać się od rzeczywistości czy nowożeńcy szukający idealnego miejsca na podróż poślubną. Hotel Kalesma to również perfekcyjne miejsce na wakacje dla wszystkich kochających bliski kontakt z naturą.

Ponadto nowy hotel butikowy na Mykonos oferuje wspaniałe widoki na morze dzięki swojej naprawdę wyjątkowej lokalizacji, a goście mogą zobaczyć wschód i zachód słońca z tego samego miejsca.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę