Search
Close this search box.

RedLevel at Gran Melia Palacio de Isora Resort & Spa

Hotel Gran Meliá Palacio de Isora, położony przy plaży, to luksusowy hotel na pięknym wybrzeżu Teneryfy, u stóp góry Teide i nad Oceanem Atlantyckim. Ekskluzywny hotel znajdujący się w mieście Alcala w Hiszpanii to połączenie klasycznej hiszpańskiej elegancji z wpływami awangardy. Z uwagi na fakt, że hotel znajduje się na zachodzie wyspy, podróż do niego zajmuje tylko pół godziny jazdy samochodem z międzynarodowego lotniska. To mekka dla wszystkich poszukujących hiszpańskiego autentyzmu, a położenie nad samym morzem w rejonie klifu Los Gigantes tylko dodaje mu ekskluzywności.

Szczególną uwagę warto poświęcić RedLevel – specjalnej części hotelowej przeznaczonej tylko dla dorosłych. RedLevel to prywatna, idylliczna strefa najbardziej luksusowych usług w hotelu, nieograniczonych przyjemności i niekończącej się wielowymiarowej rozrywki, która zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości. W strefie RedLevel warto nastawić się na beztroski wypoczynek w atmosferze niezakłóconego spokoju, przeplatanego kojącymi zabiegami w SPA i pysznymi koktajlami, przynoszonymi przez niezrównany serwis.

Dla wszystkim, którzy nie wyobrażają sobie wczasów w Hiszpanii bez hotelu z basenem mamy dobrą wiadomość: ośrodek posiada wspaniały basen bez krawędzi ze słoną wodą, największy, jaki można znaleźć w Europie.

Goście w RedLevel mają bezpośredni dostęp do plaży, mogą również korzystać ze wszystkich udogodnień w głównym hotelu Gran Melia Palacio de Isora. Obejmuje to basen, spa oraz liczne obiekty sportowe i wodne, takie jak siłownia, korty tenisowe, boisko do siatkówki i centrum nurkowe. Obiekt zapewnia także rozrywkę z pokazami, muzyką na żywo i wieczornymi programami. Oprócz licznych udogodnień w hotelu można zorganizować wycieczki do sąsiedniego miasta Alcalá, na klify Los Gigantes lub do Parku Narodowego Teide.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę