Search
Close this search box.

Splendido, a Belmond Hotel

Splendido, a Belmond Hotel we włoskim miasteczku Portofino znajduje się na wzgórzu nad miastem i zatoką, a widoki, które się z niego roztaczają zapierają dech w piersiach. Hotel położony jest zaledwie 37 km od międzynarodowego lotniska w Genui. Luksusowy hotel we Włoszech, Splendido, a Belmond Hotel w Portofino oferuje niezapomniany pobyt w najpiękniejszym zakątku Wybrzeża Liguryjskiego podczas którego Wasza ekskluzywna podróż do Włoch będzie naprawdę wyjątkowa. Pierwotnie, luksusowy hotel Splendido, a Belmond Hotel w XVI był klasztorem benedyktynów, w późniejszym czasie został przekształcony w letnią willę barona Baratta, a na początku XX wieku stał się hotelem, który zwykła odwiedzać włoska śmietanka towarzyska.

Ekskluzywny hotel Splendido, a Belmond Hotel w Portofino to idealny hotel we Włoszech dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi goście mogą odkryć ciekawą historię i ukryte tajemnice hotelu, a specjalnie przygotowany miniklub Smile Club z anglojęzycznym animatorem oferuje szereg ciekawych zajęć i warsztatów. Dzieci mogą tu rozwijać kreatywność, zdolności manualna, czy wędkarskie, udając się na łowienie ryb z prawdziwym rybakiem.

Butikowy hotel we Włoszech Splendido, a Belmond Hotel w Portofino posiada doskonałą restaurację La Terrazza, położoną na tarasie z przepięknym widokiem na Zatokę Portofino. Oferuje ona wyśmienite dania kuchni liguryjskiej i włoskiej oraz bogatą kartę win. Dzięki malowniczej scenerii nadmorskiej i doskonałej kuchni, Splendido, a Belmond Hotel jest idealnym miejscem do organizacji prywatnych przyjęć.

W hotelu znajduje się także centrum odnowy biologicznej, które jest doskonałym pomysłem na ukojenie umysłu i cała dzięki terapiom botanicznym. Goście mogą także bezpłatnie korzystać z sauny znajdującej się pośród bujnych hotelowych ogrodów, a dla miłośników leniwego wypoczynku oferowany jest także basen ze wspaniałym panoramicznym widokiem na zatokę.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę