Search
Close this search box.

Cora Cora Maldives – All Inclusive

Cora Cora Maldives to jeden z najnowszych i najbardziej luksusowych hoteli na Malediwach. Jego otwarcie zaplanowane zostało na 1 października 2021. Do hotelu można łatwo dotrzeć hydroplanem w 45 minut z międzynarodowego lotniska w Male. Mieści się on na wyspie Maamigili w atolu Raa, na północy od stolicy kraju.

Jeśli pragniecie spędzić prawdziwie niezapomniane czas z rodziną, Cora Cora Maldives to najlepsza opcja na luksusowe wakacje na Malediwach! Ten ekskluzywny hotel polecany jest szczególnie miłośnikom historii i kultury, a uroku pośród bogatego dziedzictwa Malediwów dodają śnieżnobiałe plaż, bujna roślinność i bezkresny, lazurowy ocean.

Ten jeden z najciekawszych hoteli na Malediwach, którym jest Cora Cora Maldives, został zaprojektowany z myślą o wolności. Dla gości ma on stanowić oazę, w której oddadzą się oni całkowitemu relaksowi, ale też doświadczą mnóstwa niezapomnianych atrakcji dla całej rodziny. Butikowy obiekt posiada 100 willi, spośród których każda zachwyca widokiem na ocean. Te z nich, które znajdują się na plaży, położone są wśród bogatej roślinności i co ważne – charakteryzuje je nienaruszona prywatność i wszechobecny spokój. Hotel został zaprojektowany tak, by pokazać, że doskonałe połączenie luksusu ze stylem romantycznym naprawdę istnieje i doskonale sprawdza się w praktyce.

Cora Cora Maldives jest także wyjątkowym miejscem, które wyróżnia się na tle innych ze względu na niespotykany koncept: hotel sam w sobie jest pewnego rodzaju galerią sztuki – łączy współczesny, nowoczesny wystrój, doskonałą, światową obsługę oraz 2000 lat kultury i historii kraju. Idealnie dopasowane detale i obecność prawdziwego ducha wyspiarskiego Malediwów widoczne są tu na każdym kroku.

Niezwykłości Cora Cora Maldives dodaje fakt, że hotel ma także oddzielne muzeum z drugą największą kolekcją artefaktów w kraju, ma ich około 400. Większą kolekcję posiada tylko Muzeum Narodowe Malediwów w Male. Muzeum Cora Cora zawiera w swojej kolekcji wiele skarbów dziedzictwa regionu, np. baseny kąpielowe z okresu przedislamskiego, chińską porcelanę z XVI wieku czy idealnie zachowane buddyjskie lampy naftowe. Kolekcje te znajdują się w dwóch częściach hotelu, jedna z nich obejmuje główną galerię w holu, natomiast drugą, przygotowaną na większe eksponaty, znajdziemy na świeżym powietrzu. Na terenie hotelu spotkamy także ponad stuletni tradycyjny dom, który przeniesiono do muzeum, po czym całkowicie umeblowano. Ma to ukazać różnorodność kulturową Malediwów, dzięki której łatwiej zrozumieć trudną historię kraju.

W czterech restauracjach, dwóch barach i kawiarni na gości czekają ekskluzywne potrawy i napoje o najwyższej jakości i najlepszym smaku. We wszystkich punktach gastronomicznych w hotelu kładziony jest nacisk na zdrowy styl życia, a każda restauracja oferuje opcje wegańskie i bezglutenowe. Niemalże osiemdziesięcioosobowy zespół wraz z uznanym włoskiem szefem kuchni, Umberto Piccolini, w kuchni opiera się na najświeższych i najlepszych jakościowo składnikach. Kreatywne, autorskie menu zapewnia wyjątkowe doznania kulinarne, a miłośnikom słodkości Cora Cora Maldives proponuje domowe lody wegańskie, stworzone wyłącznie ze świeżych owoców i produktów organicznych.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę