Search
Close this search box.

The Ritz-Carlton Maldives

Hotel na archipelagu wysp Fari

The Ritz-Carlton Maldives to jeden z najnowszych i najbardziej luksusowych hoteli na Malediwach. Położony jest on na archipelagu wysp Fari, na którym znajdują się zaledwie 3 hotele, w tym właśnie The Ritz-Carlton Maldives. To pierwszy hotel tej marki, która znana jest z ponadczasowej klasyki. Malediwski obiekt nieco jednak odchodzi od pierwotnego założenia i zdecydowanie stawia na współczesny minimalizm. The Ritz-Carlton Maldives oddalony jest o 45 minut jazdy łodzią motorową lub 10 minut lotu hydroplanem od międzynarodowego lotniska w Male.

Spokojne wakacje z rodziną na Malediwach ? to możliwe!

Idealny na spokojne wakacje z rodziną, ekskluzywny The Ritz-Carlton został otwarty w czerwcu 2021 i już od pierwszych dni od otwarcia zyskał szerokie grono miłośników, którzy szukają ultra luksusowych wakacji w tropikalnym raju. Położony jest pośród białych, piaszczystych plaż, turkusowych lagun i cudownych raf koralowych – czyli najbardziej typowego krajobrazu na wakacjach na Malediwach. Wybierając się na wakacje do hotelu Ritz Carlton na Malediwach możemy być pewni doskonałego wypoczynku i cudownych rajskich krajobrazów.

Hotel został zaprojektowany w formie okręgu, a inspiracją do jego powstania była otaczająca go natura. Zarówno jego wnętrza, jak i przestrzeń na zewnątrz zostały stworzone tak, aby jak najmniej wpływać na środowisko naturalne i podkreślać niezwykłe widoki na ocean. Zminimalizowanie wpływu na delikatny ekosystem raf było najważniejszą kwestią przy projektowaniu hotelu, co jest doskonale widoczne chociażby w postaci wykorzystania naturalnej bryzy do ochładzania miejsc publicznych lub ograniczenia korzystania z klimatyzacji. Skłaniając się ku ekologii, hotel postawił sobie także za cel zmniejszenie śladu węglowego dzięki powszechnemu stosowaniu paneli słonecznych czy używaniu materiałów przyjaznych środowisku.

Każda ze 100 willi posiada od jednej do trzech sypialni i oferuje panoramiczne widoki na ocean oraz usługi osobistego kamerdynera. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że każda willa wyposażona jest w prywatne baseny oraz zadaszone tarasy słoneczne. Goście mają do wyboru znakomite restauracje i bary, serwujące różnorodne dania kuchni międzynarodowej i lokalnej. Obiekt dysponuje pełnym zapleczem fitness i rekreacji dla wszystkich grup wiekowych, w tym energetyzującymi zabiegami w spa oraz fantastycznym kids clubem dla najmłodszych gości. Wakacje w hotelu Ritz-Carlton Maldives na wyspach Fari to wyjątkowe przeżycia i gwarancja luksusowego wypoczynku z dala od tłumów.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę