Search
Close this search box.

Velaa Private Island

Hotel na prywatnej wyspie Malediwy

Luksusowy hotel na prywatnej wyspie uosabiającej wszystko, co najwspanialsze w archipelagu. Jego właściciel Jiri Smejc wielokrotnie spędzał wakacje na Malediwach, co zainspirowało go do stworzenia własnego hotelu. Hotel projektował czeski architekt Peter Kolar. Do jego budowy użył miejscowe materiały, a jego wystrój i architektura nawiązują do otaczającej natury. Budynki i wille na wyspie Velaa zostały rozmieszczone w taki sposób, że z lotu ptaka przypominają kształtem żolwia. Luksusowe wille wyposażono w piękne meble, a goście mogą odpocząć w basenach.

Restauracja Aragu na Malediwach

Wśród kilku lokali na uwagę zasługuje Aragu, czyli restauracja dla smakoszy, w której z produktów ekologicznych powstają kulinarne dzieła sztuki. Czuwa nad tym znany szef kuchni Gaushan De Silva. W piwniczce z winami znajduje się ponad 500 skrzynek i jest to największa kolekcja na Malediwach. Velaa Private Island szczyci się posiadaniem takich rarytasów jak Romanée Conti z własnej winnicy, rocznik 1956 i 1870 Blandy’s Verdelho Solera. Podczas pobytu na wyspie warto wybrać się na rejs trimaranem Weta lub katamaranem Topcat K1, a także odwiedzić miejsca do nurkowania, którę znajdują się zaledwie 15 min od brzegu wyspy. Fani wędkowania mogą pożeglować na ocean w łodzi wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt do połowów. W resorcie znajduje się również 6-metrowa ścianka wspinaczkowa. Spa zaprasza na sesje jogi i medytacji przeprowadzane na platformie z pięknym widokiem na bujne ogrody i pole golfowe. Wewnętrzną harmonię uzyskuje się dzięki zestawowi ćwiczeń, postaw i technik.

Wyjątkowy hotel dla dzieci na Malediwach

Hotel Velaa Private Island posiada świetne udogodnienia dla dzieci, co gwarantuje rodzinom z dziećmi bardzo udane wakacje na Malediwach.

Zakwaterowanie w przestronnych willach i prywatnych rezydencjach z 2-4 sypialniami w hotelu Velaa Private Island na Malediwach to luksusowa opcja dla najbardziej wymagajacych klientów. Hotel zapewnia gościom interesujące wycieczki fakultatywne,jak np: połowy ryb czy rejsy na bezludne plaże, laguny i wyspy na Malediwach.

Wakacje w hotelu Velaa Private Island na Malediwach będzie spełnieniem Waszych podróżniczych marzeń.

Pełny opis hotelu

Lokalizacja:

wyspa Velaa, około 45 min podróży z lotniska w Male.

Zakwaterowanie:

47 willi.

Restauracje i bary:

4 restauracje i 4 bary.

Udogodnienia:

biblioteka, klub dla dzieci Lha Velaa Kids Club, ekskluzywne butiki, własna luksusowa awionetka, piwniczka z winami.

Sport i rekreacja:

sporty wodne, m.in. nurkowanie, żeglowanie, wędkarstwo, oraz joga i medytacja, ćwiczenia fitness, squash, badminton, siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, 9-dołkowe pole golfowe par 3, jedyny na Malediwach zadaszony kort tenisowy.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę