Search
Close this search box.

Villa One, One&Only Le Saint Géran

Jeden z najlepszych hoteli na Mauritiusie, One&Only Le Saint Géran znajduje się 47 km od Port Louis, 54 km od międzynarodowego lotniska (15 minut helikopterem) i 20 minut jazdy samochodem od najbliższego miasta. Położony jest w północno-wschodniej części wyspy. Półwysep, na którym mieści się ten luksusowy hotel na Mauritiusie, oferuje dwie wspaniałe linie brzegowe. Od zachodu znajduje się Ocean Indyjski otoczony kołyszącymi się palmami, natomiast od wschodu Gości zachwyca widok na spokojną lagunę oraz majestatyczne góry pokryte trzciną cukrową.

Wielka Dama, jak nazywany jest hotel, to perełka Mauritiusu. Od wielu lat uznawany za kultowe miejsce wypoczynku na wyspie, One&Only Le Saint Géran idzie o krok dalej, proponując Gościom pobyt w ultraluksusowej willi One. Przyciąga ona tym, na czym Gościom zależy najbardziej – cudownym poczuciem odosobnienia i maksymalnej prywatności. Bez wątpienia można stwierdzić, że ta ultraekskluzywna opcja zakwaterowania, jaką jest Villa One w hotelu One&Only Le Saint Géran, to najlepsze miejsce dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających Gości. Każdy, kto ceni sobie luksus, wygodę i nie liczy się z kosztami, spędzi tutaj idealne, luksusowe wakacje na Mauritiusie.

Wyjątkowe wnętrza emanują świeżością, gdyż hotel został całkowicie odnowiony zaledwie przed kilkoma laty. Wykonane na zamówienie meble, lokalne dzieła sztuki, ręcznie robiona ceramika i bogate naturalne materiały, w tym marmur, jedwab i skóry, do złudzenia przypominają luksusowe wnętrze mieszkalne, zaprojektowane przez najlepszych architektów. W cenę pobytu wliczony jest także dedykowany zespół z kamerdynerem i szefem kuchni. Design Villa One to nawiązanie do lokalnej fauny i flory, co widać w wystroju, a nowoczesność idealnie przeplata się z bogatą historią tego miejsca. Planując luksusowe wakacje na Mauritiusie warto wiedzieć, że jest to bez wątpienia najbardziej pożądany adres na wyspie.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę