Search
Close this search box.

Czarter prywatnych samolotów

Szanowni Państwo, z myślą o najbezpieczniejszym i najbardziej komfortowym podróżowaniu CARTER® Luxury Travel przygotował dla Państwa propozycję czarterów luksusowych, prywatnych odrzutowców średniego i długiego zasięgu, którymi będziecie mogli Państwo podróżować po Polsce, Europie i całym świecie.

Podróże prywatnymi, nierozkładowymi samolotami zawsze dostosowane są indywidualnie do Państwa potrzeb, począwszy od miejsca wylotu, przez rodzaj samolotu i doboru lotniska najbliższego dla celu podróży.

Czy to spotkanie biznesowe, wyjazd z rodziną czy też golfowy wyjazd z przyjaciółmi, CARTER® Luxury Travel rozumie Państwa potrzeby i wychodzimy Państwu naprzeciw proponując szybkie i wygodne rozwiązanie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu ze swoim indywidualnym opiekunem, a tych z Państwa, którzy lecieć będą z Nami po raz pierwszy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z biurem pod nr telefonu +48 22 392 60 16/ 17/ 18/19 lub adresem e-mail travel@carter.eu.

Celem zwiększenia komfortu naszych Klientów oferujemy przeloty prywatnymi samolotami wraz z pełną obsługą podróży, wliczając zakwaterowanie na miejscu, prywatne transfery, odprawy VIP, asystę z formalnościami oraz wybrane dedykowane usługi. Warto pamiętać, że rezerwując samolot, hotel czy dodatkowe usługi przez CARTER, ceny będą zawsze korzystniejsze niż przy rezerwacjach na własną rękę.

Poniżej znajdziecie Państwo przykładowe wyceny poszczególnych lotów.

*Ceny i dostępność lotów mogą ulec zmianie

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę