Search
Close this search box.
prywatne safari

RPA i Zimbabwe – private jet safari dla 8 osób

Afryka jest już otwarta na Gości z Polski! W związku z tym chcielibyśmy podsunąć Wam ciekawy pomysł: wyjazd  na safari oraz najlepsze lodge w RPA i Zimbabwe na dłuższy pobyt. 

Indywidualnie dopasowane pakiety długoterminowe Singita dla 8 osób!

Słowo Singita w jednym z lokalnych języków oznacza „miejsce cudów”, ze względu na idee przyświecające marce, ponieważ chroni dziką przyrodę Afryki oraz bazuje na zrównoważonej ekoturystyce i wpiera lokalną społeczność wokół rezerwatu.

Proponujemy połączyć dwie lokalizacje podczas jednej, 14-dniowej wycieczki do Afryki. Przede wszystkim po to, aby w pełni odkryć uroki tętniącego życiem safari i zwiększyć szanse na spotkanie Wielkiej Piątki Afryki.

Starannie dobrany plan podróży zapewnia prywatny dostęp do najbardziej pożądanych rezerwatów przyrody. Singita oferuje swoim Gościom luksusowe lodge w Afryce i usługi na najwyższym poziomie. Zmiana miejsca pobytu odbywa się dzięki przelotom prywatnym samolotem. W rezultacie  można podziwiać bezkres równin safari z powietrza.

7 nocy w Singita Castleton w RPA & 7 nocy w Malilangwe House w Zimbabwe dla 8 osób

Singita Castleton w sercu rezerwatu Sabi Sand to wyjątkowa przestrzeń dla poszukiwaczy prywatności połączona z luksusem jakie daje 6 oddzielnych domków zlokalizowanych wokół głównego domu. Przede wszystkim gwarantują one widok na zatłoczony wodopój oraz otaczający krajobraz. Wieczorem przy dobiegających zewsząd odgłosach dzikiej Afryki możesz udać się na kolację zorganizowaną przy ognisku. Jest to doskonała okazja, aby podziwiać rozgwieżdżone niebo. Jest to wyjątkowe safari dla rodzin oraz grupy przyjaciół.

prywatne safari w rpa

O Wasz komfort będzie dbać wykwalifikowany personel, przewodnik terenowy, szef kuchni oraz gospodarz. Dzięki takiej obsłudze potrzeby i indywidualne preferencje zostaną w pełni zaspokojone.

Atrakcje na safari

Goście mogą skupić się na eksploracji safari bądź oddać się innym atrakcjom dostępnym na miejscu, a są to między innymi: prywatne lekcje gotowania z szefem kuchni, nauka tropienia zwierząt w buszu oraz krótka lekcja o naturalnych lekach, które można pozyskać z otoczenia. Ponad to sesje jogi i medytacji, kojące i odprężające zabiegi SPA, możliwość korzystania z kortu tenisowego lub studia fitness. Miłośnicy win z Południowej Afryki  mogą uczestniczyć w degustacji w prywatnej winiarni.

luksusowe lodge w rpa

Singita Malilangwe House ta elegancka, ekskluzywna willa położona obok Singita Pamushana Lodge. Znajduje się na grzbiecie piaskowca i oferuje niepowtarzalne widoki na okolicę oraz piękną zaporę Malilangwe znajdującą się poniżej. Willa została zaprojektowana specjalnie dla rodzin i przyjaciół, aby wspólnie móc cieszyć się urokami Afryki. Składa się z pięciu przestronnych sypialni – każda z własnym tarasem, z prywatnym szefem kuchni oraz przewodnikiem. Malilangwe House dysponuje interaktywną kuchnią oraz długim basenem z panoramicznym widokiem. Śmiało możemy zarekomendować to miejsce jako najlepsze wille na safari w Zimbabwe.

prywatne safari w zimbabwe

Do lokalnych atrakcji zaliczymy obserwację gwiazd czy wycieczki z przewodnikiem na wyłączność. Dużą popularnością cieszą się zorganizwoane pikniki na łodzi na zaporze Malilangwe wśród hipopotamów i ptactwa Pamushany!  Łowienie ryb, wyprawa na nocne safari lub sesje jogi też są dostępne 🙂

Gwarantujemy, że safari w Zimbabwe spełni Wasze oczekiwania.

Przekonaj się sam, że Afryka nie taka dzika i zarezerwuj z nami swój wymarzony wyjazd do Afryki.

wille na safari zimbabwe

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem travel@carter.eu.

 

Autor: Biuro Podróży CARTER®