Search
Close this search box.

W Barcelona

Goście planujący wycieczkę do Barcelony, miasta słynącego z pięknego wybrzeża oraz wspaniałych zabytków, powinni rozważyć pobyt w należącym do luksusowej sieci Marriott hotelu W Barcelona. To jeden z najlepszych obiektów w stolicy Katalonii, który oferuje bezpośredni dostęp do plaży Sant Sebastià oraz najsłynniejszej w mieście promenady La Barceloneta. A jeśli interesuje Was prywatna cabana na plaży, wystarczy ją zarezerwować. Doskonałe położenie umożliwia zwiedzenie najważniejszych atrakcji Barcelony, w tym kościoła Sagrada Família, parku Güell i muzeum Picassa, które znajdują się od kilku do kilkunastu minut drogi od hotelu W Barcelona.

To, co zwraca natychmiast uwagę, to unikalny projekt budynku autorstwa słynnego architekta Ricardo Bofillego. W tym luksusowym hotelu w Barcelonie na 26. piętrze znajduje się ekskluzywny bar Eclipse, z którego można spoglądać na miejski pejzaż oraz spokojne Morze Śródziemne, sącząc wybornego drinka. Widokami można zachwycać się również korzystając z doskonale usytuowanego basenu bez krawędzi.

Pokoje i apartamenty są urządzone w wyrazistych kolorach oraz wyposażone w doskonałe nagłośnienie, udogodnienia spa w łazienkach oraz indywidualnie kontrolowane oświetlenie tworzące odpowiedni dla danej chwili nastrój. Doskonały sen gwarantują materace typu pillow-top, kołdry z gęsim puchem i prześcieradła z egipskiej bawełny.

Ekskluzywny hotel w Barcelodnie W Barcelona szczyci się swoimi restauracjami, w tym śródziemnomorskim lokalem na plaży Salt Restaurant oraz lokalem Fire, który jest znany wśród turystów i mieszkańców jako miejsce, gdzie świetnym posiłkom towarzyszy doskonała i sprzyjająca życiu towarzyskiemu atmosfera.

Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka nie tylko doskonale wyposażona strefa fitnessowa z prywatnymi instruktorami, ale również specjalnie zaprojektowany we współpracy z Urban Gorillas program ćwiczeń na świeżym powietrzu. Po wysiłku warto zażyć zabiegu w spa lub odpocząć w strefie relaksacyjnej z jacuzzi i saunami.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę