Search
Close this search box.

Grand Hyatt La Manga Club Golf & Spa

Pola Golfowe w Hiszpanii

Otwarty na nowo, po generalnym remoncie jako Grand Hyatt, La Manga Club & Golf Resort w południowej Hiszpanii leży pośród trzech 18-dołkowych światowej klasy pól golfowych, oferując idealne warunki na wakacje i wczasy z rodziną w Hiszpanii. Grand Hyatt, La Manga Club & Golf Resort zlokalizowany jest na słonecznym wybrzeżu Costa Calida i 30 kilometrów od historycznej Kartageny, miasta gdzie stacjonował w Europie Hannibal przed wyruszeniem na Rzym. Słona laguna Mar Menor leży zaledwie 15 minut jazdy samochodem z hotelu.

Sportowe wakacje w Hiszpanii

Destynacja jest wyjątkowa w skali europejskiej, jeśli chodzi o sportowe udogodnienia, gdyż na terenie La Manga Club znajduje się także boisko piłkarskie ze szkółką i 28 profesjonalnych kortów do tenisa. Dwadzieścia z nich to korty ziemne, cztery to korty twarde i kolejne cztery pokryte są sztuczną trawą. Klub La Manga oferuje także jedne z najlepszych warunków do gry w krykieta w południowej Europie, na których można grać i ćwiczyć.

Goście hotelowi mogą korzystać z publicznej piaszczysto-kamienistej plaży z łagodnym zejściem do morza i jedną z najbardziej romantycznych restauracji w regionie. Jakość udogodnień sportowych i rekreacyjnych sprawia, że ​​jest to jeden z najlepszych ośrodków na świeżym powietrzu w Hiszpanii.

Udostępnij podróż

Zapytaj o wycieczkę