Search
Close this search box.

Kierunek

Wyspy Liparyjskie

Inne kierunki podróży

Wyspa Vulcano to miejsce wciąż odwiedzane przez nielicznych. Miejsce urzekające pięknem wulkanicznych klifów i wodami...

Wyspa Vulcano to miejsce wciąż odwiedzane przez nielicznych. Miejsce urzekające pięknem wulkanicznych klifów i wodami...

Wyspy Liparyjskie – luksusowy rejs w okolicach Sycylii

Wyspy Liparyjskie to aż 17 wysp na Morzu Tyrreńskim, kilkadziesiąt kilometrów od północnego wybrzeża Sycylii. Najbardziej znane to główna wyspa Lipari, najbliższa Sycylii Vulcano oraz nieustannie ziejąca stożkiem dymu – Stromboli. Mając pochodzenie wulkaniczne, stanowią ogromną atrakcję turystyczną. Część z nich zamieszkuje zaledwie kilkaset osób, dzięki czemu wypoczynek może stanowić fantastyczną ucieczkę od tłumów i pędzącego świata.

Naszym Klientom szczególnie polecamy ekskluzywny rejs po Wyspach Liparyjskich, który zagwarantuje cudowny relaks w otoczeniu wyjątkowych widoków, wspaniałej, turkusowej wody i przepięknych plaż. Kilkudniowy wynajem luksusowego jachtu we Włoszech da Państwu możliwość spokojnego opłynięcia całego archipelagu, podziwiając przy tym nie tylko zdumiewające ukształtowanie terenu, lecz także wciąż aktywne wulkany.

Rejs po włoskich wyspach

Nie ma lepszego sposobu na prawdziwie wakacyjny relaks niż rejs w przepięknym otoczeniu po Morzu Tyrreńskim. Wyspy Liparyjskie oraz Pantelleria to łatwo dostępne, a jednocześnie unikatowe miejsca, gdzie oprócz ekskluzywnego wypoczynku w hotelu, będą mogli Państwo udać się na rejsy po wyspach, zatrzymując się w coraz to piękniejszych zatoczkach, nurkując w krystalicznie czystej wodzie i podziwiając piękno naszej planety. Biuro podróży CARTER® zadba, aby Państwa wakacje były tymi wymarzonymi.