Search
Close this search box.

Kierunek

Koh Kut

Inne kierunki podróży

Wyspa Koh Kood jest praktycznie nieodkryta przez turystów. To wielka zaleta, ponieważ przepiękne plaże są...

Wyspa Koh Kood jest praktycznie nieodkryta przez turystów. To wielka zaleta, ponieważ przepiękne plaże są...

Rajska wyspa Koh Kut w Tajlandii

Koh Kut leży przy wschodniej granicy z Kambodżą i wydaje się być całkowicie bezludna. Ta przepiękna wyspa z białym piaskiem oraz krystalicznie czystą wodą, nie została jeszcze odkryta przez masową turystykę. Bujna roślinność, puste plaże oraz żyjące na wolności dzikie małpy sprawiają, że możemy poczuć się tutaj jak w prywatnym raju. Na wyspie możemy przemieszczać się jedynie na rowerach bądź za pomocą własnych nóg. Istnieje tu sporo hoteli przeznaczonych dla turystów, ale nigdzie nie spotkamy tłumów.

Dla kogo wyspa Koh Kut?

Na wyspę najczęściej docierają wytrawni podróżnicy i backpackersi. Na prawie 130 kilometrach kwadratowych mieszka jedynie ok. 2000 mieszkańców, którzy chętnie nawiązują kontakt z przybywającymi z dalekich krajów gośćmi. Na Ko Kut przez cały dzień panuje cisza i spokój, można tu podziwiać bujną, soczyście zieloną roślinność i dzikie zwierzęta oraz rozkoszować się życiem w stylu „slow life” –czas płynie zdecydowanie wolniej. Wyspę też poleca się samotnikom albo parom, które chcą nacieszyć się tylko swoim towarzystwem w romantycznej scenerii. Wyspa sprzyja spacerom, ponieważ oferuje zapierające dech w piersiach widoki, białe i zadbane piaszczyste plaże, błękitną wodę i przyjemne zakątki.

Wakacje na wyspie Ko Kut w Tajlandii – wycieczki szyte na miarę

Wyspa Ko Kut znana jest również jako Koh Kood. To piękna wyspa w Zatoce Tajlandzkie w prowincji Trat w Tajlandii idalna na podróże poślubne, romantyczne wczasy i beztroskie wakacje pod palmami. To świetne miejsce aby wypocząć po zwiedzaniu Azji Południowo-Wschodniej i idealny punkt wypadowy aby zwiedzać Kambodżę, ze względu na bliskośc tego kraju.Wasze wczasy na na cudownej wyspie Koh Kood będą kwintesencją tajskiej gościnności i prawdziwa uczta dla zmysłów i podniebienia.